Обратная связь
ViberViberTelegram youtube

Выберите язык

Рус / Укр
bars

Проживання пацієнтів в реабілітаційному центрі:

 • Пацієнти, які займаються в реабілітаційному центрі за програмою "Максимум" проживають в комфортнрих двомісних палатах
 • палати обладнані функціональними елекричними ліжками зі зручними пультами керування
 • біля кожного ліжка наявні кнопки виклику персоналу
 • для пацієнтів наявні зручні туалетні кімнати, душова, обладнані відкидними і стаціонарними поручнями
 • пацієнти забезпечуються триразовим харчуванням
 • для зручності перебування хворих в кімнатах працює телевізор, мережа Wi-Fi.

 

 

                                  Правила внутрішнього розпорядку в реабілітаційному центрі.

 1. Пацієнт забезпечується місцем тимчасового проживання в кімнаті реабілітаційного центру, та цілодобово перебуває в реабілітаційному центрі протягом курсу фізичної реабілітації без супроводу родичів чи/та представників пацієнта. Перебування/проживання представника пацієнта чи інших осіб не передбачено умовами перебування пацієнтів в реабілітаційному центрі..
 2. представник пацієнта та пацієнт повинні дотримуватись правил протипожежної безпеки та берегти майно та обладнання, перебуваючи в приміщенні центру.
 3. Представникам пацієнта та пацієнтам заборонено перебувати в приміщенні центру в стані алкогольного чи іншого сп’яніння, або ж з психічними порушеннями, які загрожують життю та/або здоров’ю інших пацієнтів та персоналу центру та персоналу, що надають медичні послуги пацієнту.
 4. Допомогу в самообслуговуванні та догляді за пацієнтом здійснює персонал центру та медичний персонал, договір на надання послуг якого укладається перед поступленням пацієнта на курс реабілітації.
 5. Пацієнт забезпечується триразовим харчуванням в центрі (Сніданок 8.00, Обід 13.00, вечеря 18.30). Представникам пацієнта та особам, що відвідують пацієнта заборонено приносити їжу, напої, ліки без попереднього повідомлення і без дозволу чи вказівки медичного чи доглядаючого персоналу.
 6. Пацієнти проходять реабілітаційні заняття з реабілітаційною командою за наступним графіком: ПН-ПТ- з 9.00 по 17.00, Сб- з 9.00 по 13.00. Відвідування пацієнтів під час занять заборонено, окрім випадків, коли проводиться навчання для родичів/доглядачів пацієнта за вказівкою та супроводом учасників реабілітаційної команди.
 7. Відвідування пацієнтів дозволяється з 10.00 до 19.00 у відповідності з карантинними умовами та заходами, які діють в центрі на момент перебування пацієнта (якщо це не суперечить п.6 цих правил).
 8. Відвідування пацієнта дозволено особам (враховуючи п.6 та п.7 цих правил), яких допускає представник пацієнта до відвідування, вказуючи це в усній чи письмовій формі при поступленні пацієнта на курс реабілітації. Якщо представник пацієнта вважає за потрібне обмежити відвідування пацієнта для певних осіб, або взагалі заборонити для всіх, крім самого представника пацієнта - в письмовій формі обов’язково вказати про такі обмеження при поступленні пацієнта.
 9. При відвідуванні пацієнта і бажанні відвідувачів самостійно супроводжувати пацієнта в приміщенні чи на вулиці (наприклад, під час прогулянки) - відвідувач має обов’язково попередити персонал центру та отримати усні вказівки від персоналу центру по безпеці супроводу пацієнта та повністю бере на себе відповідальність за стан та безпеку пацієнта.


close