097-990-91-19
066-532-64-77
Время работы:
круглосуточно

Комментарии  

+3 #39 Вікторія Зінчук 07.06.2022 10:35
До мами на консультацію додатково були запрошені кардіолог та ендокринолог, після чого спільним висновком було призначене лікування. У центрі перебували 5 тижнів. Харчування збалансоване, смачне, догляд уважний. Чурилович Марина - наш фізичний терапевт, професійністю та наполеглевою працею заставила маму повірити в свої сили та поставила її на ноги. Мама говорить, що це її ангел-охоронець, якого вона не може відпустити, і тому із задоволенням продовжує з нею заняття вже вдома. Дотримуючись рекомендацій ерготерапевта Христини хвора навчилась себе обслуговувати та набирати силу в руці. Завдяки логопедам Анні та Богдані у мами повністю вирівнялось обличчя, відновилась чітка дикція та значно покращився психо-емоційний стан. Медсестри, доглядальниці, адміністратор Ольга, усі без вийнятку роблять все неможливе-можливим. Наші слова безмежної подяки колективу, а також побажання міцного здоров'я та натхнення виконувати таку важливу місію під мирним українським небом!
Цитировать
+3 #38 Вікторія Зінчук 07.06.2022 10:25
Щира подяка та низький уклін дружньому, кваліфікованому, гарно підібраному колективу, а точніше сказати-сім'ї реабілітаційного центру Abilis. Саме сюди на реабілітацію, після важкого ішемічного інсульту, потрапила моя мама (66 років). Зрозумівши в лікарні важкість нашого випадку ми одразу зрозуміли, що без кваліфікованої допомоги нам не підняти хвору на ноги. Перебравши всі варіанти, зупинили свій вибір саме на Abilisi і, повірте, не пожалкували про це ні однієї хвилини! Маму з лікарні перевозили в лежачому стані, сидіти вона самостійно не могла, говорила не чітко, ліва сторона тіла була повністю паралізована. Саме наполеглева праця реабілітологів, гарне ставлення персоналу та самовіддане відношення до роботи лікаря Левківського Олексія Олександровича поставили маму на ноги. Лікар, який повністю віддає себе роботі, завжди знаходить час для кожного хворого та його родини, все контроює і не лише лікує по протоколу, а дійсно розбирається у всіх тонкощах та шукає причину хвороби (продов.)
Цитировать
+3 #37 Романюк Олена 23.05.2022 13:33
Ще велике спасибі працівниці центру Тівон Богданці , яка весь наш важкий шлях пройшла разом з нами, допомагала онлайн-консультаціями, підтримувала і надихала у важку хвилину. Дорогі наші по-справжньому, вмілі рятівники,прийміть від нас щиру вдячність і бажання в цей час: миру,затишку у ваших родинах, великого людського почуття-любові.. Нехай тепло ваших рук і сердець завжди зігріває людей які звертаючись до Вас щиро вірить в перемогу... Ні це ще не все, ми просто в захваті від цього центру. Ми завези бабцю на реабілітацію після інсульту і сестру чоловіка, яка місяць була у комі і уже 5 років немала повноцінного життя!!!!
Цитировать
+2 #36 Романюк Олена 23.05.2022 13:10
В Абілісі ми зустрілися з прекрасним,ввічливим, професійним персоналом, щирою душею та великим серцем. По-справжньому рідна родина зустріла наше горе і тривогу. Умілі руки,глибокі знання та практичні навички вашого колективу зробили неможливе:. - чоловік повірив в себе і свої сили, по-справжньому відчув дружню атмосферу і бажання допомогти, самотужки, уявляєте,самостійно, вийшов впевненим кроком до сім'ї до своїх коханих донечок.
В центрі,мало сказати,хороший догляд, здорове, СМАЧНЕ, свіженьке харчування, чистенько,пахне, дружній колектив з великої літери. Завідуючий Олексій Олександрович просто живе цим закладом, переймається за життя і долю кожного пацієнта. Окрема велика подяка Христині,Марині, Руслані, які займалися з моїм чоловіком, які після виписки продовжують бути з нами на зв'язку, надають нам онлайн консультації.
Цитировать
+3 #35 Романюк Олена 21.05.2022 20:43
Шановні краяни,українці в ці важкі для нашого народу воєнні дні, хочеться сказати декілька приємних слів вдячності колективу реабілітаційного центру " Абіліс". Біда прийшла до нас неочікувано, мій 32-річний чоловік отримав важку черепно-мозкову травму в результаті падіння з висоти будови власної оселі. В мене була паніка,. оскільки лікарі сказали,що чоловік може залишитись в інвалідному візку.Я почала шукати реабілітаційні центри, читати ВІДГУКИ(це насправді дуже важливо прочитати думку людини яка теж пережила подібну ситуацію) , і ми вирішили їхати в ,, Абіліс". Але біда не приходить одна,розпочалась війна. Так ми потрапили на реабілітацію в Польщу, ми прибули два тижні і серце нам підказало вертатись назад на Україну.......
Цитировать
+3 #34 Таня 01.01.2022 22:10
продовження...
З перших хвилин перебування в центрі, ми відчули сильну підтримку та ввічливість персоналу! В центрі: здорове харчування, смачна їжа, ретельний догляд доглядальниць, високе ставлення медперсоналу, затишок, комфорт"- це за словами самого тата!!! Щиро дякуємо лікарю Левківському О.О, який завжди виходив на зв'язок, обстежував батька, взявся за коригування лікування супутніх захворювань, реабілітологам Юркові та Роману, які вчили ходити, ерготерапевту Богданці, яка працювала з верхніми кінцівками і часто скидала відео з досягненнями, логопеду Богданці, яка працювала над мовою, медсестрам та всім доглядальницям за їх нелегку роботу! Можемо із впевненістю рекомендувати даний центр, там працюють дійсно висококваліфіковані люди!!!
З повагою, дочка Михайловича Таня і Наташа та жінка Наталія!
Цитировать
+3 #33 Таня 01.01.2022 22:10
Доброго вечора. Наш батько проходив реабілітацію в центрі "Abilis" 1.5міс. після геморагічного інсульту з вираженою лівосторонньою геміплагією. На момент поступлення батько не сидів, якщо і сидів з підтримкою, то декілька хвилин і зразу просився лягати, важко говорив, тиск був занижений, стан депресивний, рукою і ногою не рухав взагалі! Забрали: впевнено і довго сидить, тиск нормалізувався, встає і ходить з підтрикою, рука запрацювала, чітко і ясно мислить і вступає в розмови!
продовження далі...
Цитировать
+4 #32 Ольга 03.09.2021 11:22
Доброго дня! Мій чоловік проходив реабілітацію у вашому медичному центрі після тяжкого геморагічного інсульту. Ми дякуємо всьому колективу «Абілісу» і кожному, хто працює тут, зокрема!!! Ви, просто неймовірні спеціалісти, а в першу чергу ЛЮДИ!!! Ви, створили для нас справжнє чудо і підняли мого чоловіка на ноги, адже після інсульту в нього була паралізована ліва частина тіла, він був лежачий. Ви з великим терпінням і чуйністю навчили його сідати, підійматися, доглядати за собою. Під кінець курсу лікування він вже зміг ходити самотужки.
Низький уклін лікарям: Олексію Олександровичу, Андрію Олександровичу, реабілітологам Юрію, Христині та Руслані, кожній медсестрі та доглядальниці. Ви просто супергерої нашого часу!!! Дякуємо Вам, за те, що Ви є!!! Хай Господь Бог береже Вас і Ваших рідних!!!
З повагою, дружина Черняка Віталія.
Цитировать
+6 #31 Оксана 06.08.2021 07:48
Величезна подяка всім працівникам реабілітаційного центру "Абіліс". Наша мама перенесла інсульт і як наслідок у неї паралізувало ліву сторону. Через декілька тижнів її стан поліпшився і вона вже помаленьку могла пересуватися по квартирі. Гарні відклики про реабілітаційний центр в м.Рівне переконали нас спробувати цю можливість для подальшої реабілітаціі нашої мами.І наскільки ми щасливі, що скористалися цією можливістю!У центрі працюють фахівці своє справи, які душу вкладають в своїх пацієнтів. 4 тижні перебування в центрі посприяли тому, що
мама ходить набагато впевненіше по дому і на вулиці, може самостійно вмитися, втягнутий, встати, сісти, сходити в туалет.
Ми безмежно вдячні всьому колективу реабілітаційного центру за такі чудові результати!
Із повагою,
Оксана Моренко
Цитировать
+6 #30 Яна 01.07.2021 06:02
В нашої бабусі трапився 2й інсульт, з лікарні «попросили» нас на 7й день, мов би стан її стабільний, по новим протоколам хто не хворий на ковід - на вихід. Права сторона паралізована була майже, назогастральний зонд, погана мова. Проживаючи під Києвом не знайшлося ні одного центру для людей після інсульту, який би нам підійшов , ті хто підходив по ціні - не брали із зондом, ті хто приймали нас - в день близько 8000-10000 грн, окрім потрібно купувати ліки, памперси і т.п. Державні заклади реабілітації на той час були зачинені під Ковід. Тоді ми вирішили ризикнути і повезти бабусю за 300 км і не пожалкували. За 1,5 місяці лікарі покращили її загальний стан здоров’я, та реабілітували так що вона сама може їсти, пити, говорили, ходити з ходунками.
Від нашої родини ми висловлюємо велику подяку всім працівникам центру «Абіліс», злагоджена та турботлива команда! Ви творите добро з професійним підходом!Наразі Лідія Петрівна передає вам вітання! Ми бажаємо здоров’я вам та вашим сім’ям!
Цитировать

Добавить комментарий

Защитный код
Обновить