097-990-91-19
066-532-64-77
Время работы:
круглосуточно

Комментарии  

+1 #32 Ольга 03.09.2021 11:22
Доброго дня! Мій чоловік проходив реабілітацію у вашому медичному центрі після тяжкого геморагічного інсульту. Ми дякуємо всьому колективу «Абілісу» і кожному, хто працює тут, зокрема!!! Ви, просто неймовірні спеціалісти, а в першу чергу ЛЮДИ!!! Ви, створили для нас справжнє чудо і підняли мого чоловіка на ноги, адже після інсульту в нього була паралізована ліва частина тіла, він був лежачий. Ви з великим терпінням і чуйністю навчили його сідати, підійматися, доглядати за собою. Під кінець курсу лікування він вже зміг ходити самотужки.
Низький уклін лікарям: Олексію Олександровичу, Андрію Олександровичу, реабілітологам Юрію, Христині та Руслані, кожній медсестрі та доглядальниці. Ви просто супергерої нашого часу!!! Дякуємо Вам, за те, що Ви є!!! Хай Господь Бог береже Вас і Ваших рідних!!!
З повагою, дружина Черняка Віталія.
Цитировать
+2 #31 Оксана 06.08.2021 07:48
Величезна подяка всім працівникам реабілітаційного центру "Абіліс". Наша мама перенесла інсульт і як наслідок у неї паралізувало ліву сторону. Через декілька тижнів її стан поліпшився і вона вже помаленьку могла пересуватися по квартирі. Гарні відклики про реабілітаційний центр в м.Рівне переконали нас спробувати цю можливість для подальшої реабілітаціі нашої мами.І наскільки ми щасливі, що скористалися цією можливістю!У центрі працюють фахівці своє справи, які душу вкладають в своїх пацієнтів. 4 тижні перебування в центрі посприяли тому, що
мама ходить набагато впевненіше по дому і на вулиці, може самостійно вмитися, втягнутий, встати, сісти, сходити в туалет.
Ми безмежно вдячні всьому колективу реабілітаційного центру за такі чудові результати!
Із повагою,
Оксана Моренко
Цитировать
+4 #30 Яна 01.07.2021 06:02
В нашої бабусі трапився 2й інсульт, з лікарні «попросили» нас на 7й день, мов би стан її стабільний, по новим протоколам хто не хворий на ковід - на вихід. Права сторона паралізована була майже, назогастральний зонд, погана мова. Проживаючи під Києвом не знайшлося ні одного центру для людей після інсульту, який би нам підійшов , ті хто підходив по ціні - не брали із зондом, ті хто приймали нас - в день близько 8000-10000 грн, окрім потрібно купувати ліки, памперси і т.п. Державні заклади реабілітації на той час були зачинені під Ковід. Тоді ми вирішили ризикнути і повезти бабусю за 300 км і не пожалкували. За 1,5 місяці лікарі покращили її загальний стан здоров’я, та реабілітували так що вона сама може їсти, пити, говорили, ходити з ходунками.
Від нашої родини ми висловлюємо велику подяку всім працівникам центру «Абіліс», злагоджена та турботлива команда! Ви творите добро з професійним підходом!Наразі Лідія Петрівна передає вам вітання! Ми бажаємо здоров’я вам та вашим сім’ям!
Цитировать
+3 #29 Чапюк Богдана 26.06.2021 16:49
Сказати, що ми вдячні реабілітаційному центру, а точніше його команді - це все рівно, що нічого не сказати! Тому що ту роботу, яку вони роблять і як роблять неоцінити одним словом дякую!!! 18 травня ми привезли маму повністю лежачою після розриву аневризми та геморагічного інсульту, за шкалою Бартела - 0. Назогастральний зонд, сечовий катетер, параліч лівої сторони, повне не функціонування правого ока, майже відсутня мовах, погані аналізи сечі і загноєні рани шва після резакційної трепанації черепа - таку ми завезли маму 18 травня.
(Нижче продовження)
Цитировать
+4 #28 Чапюк Богдана 26.06.2021 16:48
14 червня через 4 тижні ми забрали маму, яка до машини дійшла на своїх ногах, яка здатна сама їсти та іноді задіювати ліву руку. Маму, яка здатна гарного говорити, писати, читати, чистити зуби вмиватись...Я ніколи не забуду своєї реакції, коли на 4 день мені скинули відео мами, яка стоїть на ногах і сидить самостійно - це відчуття щастя, за яке ми безмежно і щиро вдячні. ЦЕ ВСЕ, ЗВІСНО, ІНДИВІДУАЛЬНО. РОЗПОВІДАЮ ЯКІ РЕЗУЛЬТАТИ МИ ОТРИМАЛИ ЗА 4 ТИЖНІ. Але без команди Абіліс ми ще не скоро отримали цих результатів.
(Нижче продовження)
Цитировать
+4 #27 Чапюк Богдана 26.06.2021 16:46
Тепер щодо відношення, реабілітації та догляду. Щодо пацієнта - це дружнє, м'яке, акуратне та терпляче відношення з боку ерготерапевта, логопеда, реабілітолога, лікаря невролога, медичного персоналу - це було помітно як на відео, які скидали, так і в телефонних розмовах, так і при зустрічі, коли маму забирали - їхнє прощання, коли вони обіймали маму, а вона їх... та реакція мами на кожного з працівників.
Щодо догляду: мама була чистенька, доглянута, з випраним одягом, чистим взуттям, чистеньким нігтями і підстриженими ( що мене навіть здивувало, бо не думала, що до таких дрібниць)
( Нижче продовження)
Цитировать
+4 #26 Чапюк Богдана 26.06.2021 16:45
Щодо відношення до нас: ми часто телефонували і вже іноді думали, що ми дістали весь персонал, але нам завжди ввічливо розповідали, як мама, щотижня були розмови з лікарем, де він розказував і пояснював про її стан. Перебування було ускладнене наслідками, після проведеної операції (загноїня ока, загноїня швів, і швів на руці з попередньої операції) про які лікар розказував і пояснював, що роблять з цим.
Щодо реабілітації, реабілітолог, ерготерапевта, фізіотерапевт, логопед - тут видно результатом відновлення нашої мами. При виписці, кожен підійшов і індивідуально розказав, що робили і дав рекомендації, що далі робити.
(Нижче продовження)
Цитировать
+5 #25 Таня Гончар 06.05.2021 14:32
Дякую за гарне ставлення,за чудову реабілітацію,за високий рівень професіоналізму фахівців.У вас хороша команда однодумців.Бажаю тримати статут"Найкращих".
Цитировать
+6 #24 Сергій Мелещук 24.04.2021 13:16
Подяка: Доброго дня реабілітаційний центр "Абіліс". З великою повагою та вдячністю звертаюсь до всього медичного персоналу, хто поміг подолати мою хворобу після травми голови я не міг самостійно рухатись, мене привезли візочком, але великим професіоналам лікарям - Реабілітологам за дуже короткий час мене поставили на ноги і за це я дуже вдячний низкій уклін всьому медичному закладу бажаю вам міцного здоровя, витримки, терпіння і божого благословіння, довгих роких життя. З наступаючим вас святом Великодня та смачної вам паски. З повагою до Вас, Ваш пацієнт Сергій Мелещук.
Цитировать
+9 #23 Лариса Миколаївна 09.04.2021 19:46
Хочу висловити щиру подяку колективу РЦ Абіліс за високий професіоналізм,терпіння і чуйне відношення до пацієнтів. Після курсу стаціонарного лікування спинального інсульту я ще не могла самостійно ходити.Почувши позитивні відгуки про центр моя родина звернулась до РЦ Абіліс.За 2 тижні самовідданої і нелегкої праці молодого колективу центру я стала самостійно ходити і можу займатися хатніми справами.У центрі панує дружня,майже домашня атмосфера.Особлива подяка лікарям Левківському О.О.,Веремчуку А.О.,реабілітологам Чурилович Марині,Кравцю Івану і Гончарук Христині.Бажаю усьому колективу РЦ Абіліс міцного здоров'я,натхнення в роботі,рясного Божого благословіння для Вас і Ваших родин.Низький Вам уклін за самовіддану працю.
Цитировать

Добавить комментарий

Защитный код
Обновить