097-990-91-19
066-532-64-77
Час роботи:
Цілодобово

У близької Вам людини стався інсульт? Комплексна нейрореабілітація в умовах Реабілітаційного центру Абіліс допоможе Вам і Вашим рідним повернутися до повноцінного життя!

Надзвичайно важливим є якомога більш ранній початок реабілітації після інсульту - відразу ж після стабілізації пацієнта в гострому періоді в палаті інтенсивної терапії.

Пам'ятайте - чим раніше почати реабілітацію, тим краще прогноз відновлення втрачених функцій і повернення до максимально повноцінного життя!

Реабілітаційний центр Абіліс обладнаний унікальними технічними засобами для реабілітації після інсульту за кращими європейськими зразками (спеціально обладнані палати, зали фізичної реабілітації та зал ерготерапії). Всі технічні засоби є доповненням до роботи фахівців мультидисциплінарної команди і допоможуть досягти успіху.

Пам'ятайте! Найбільш ефективна нейрореабілітація у пацієнтів, які звернулися за допомогою в перші 6 місяців після інсульту. Але, незважаючи на давність захворювання, тільки фахівці можуть визначити індивідуальний реабілітаційний потенціал кожного, хто звернувся до нас за допомогою і в більшості випадків ми можемо разом досягти максимально можливого результату.

Ми розробляємо персональну програму реабілітації після інсульту, яка враховує функціональні можливості кожного пацієнта і ґрунтується на його особистих потребах.

Ми формуємо цілі та завдання нейрореабілітації разом з кожним нашим пацієнтом і його родичами. Інсульт - не остання точка в житті, а тільки випробування, яке ми подолаємо разом. Підтримка рідних, увага і турбота, професійна робота фахівців з нейрореабілітації Абіліс.