097-990-91-19
066-532-64-77
Час роботи:
Цілодобово

Пацієнтка 1945 р.н., третій інсульт, супутня аритмія серця, зайва вага і "проблемні" колінні суглоби... Чесно кажучи, спочатку важко було повірити, що зможемо досягнути таких результатів! Гордимося такою командою!!!

Пацієнт після повторної важкої черепно-мозкової травми. При поступленні: лівобічний геміпарез, сечовий катетер, важкі когнітивні порушення...

При виписці- самостійно себе обслуговує...

Ця історія доводить, що інтенсивна робота, як самого пацієнта, так і професійної реабілітаційної команди - обов'язково приведе до успіху!

Протягом 9-14 червня в Львові лікар-невролог та ерготерапевт нашого центру пройшли  V-й  Реабілітаційний навчальний курс, проведений фахівцями реабілітаційної команди з м. Мілуокі штату Вісконсін, США.

Реабілітація після інсульту - це, фактично, процес навчання нейронів знову керувати м'язами, тому потребує, як і будь яке навчання усвідомлення завдань, спочатку - виконання з допомогою, а далі - велика кількість повторень без допускання помилок... Як відомо, в навчанні, такі методи, як масаж і різного роду "ванни" нічим не допоможуть (хіба що ми вчимось плавати))) ), так і нейрореабілітації ці методи немає сенсу застосовувати...