097-990-91-19
066-532-64-77
Час роботи:
Цілодобово

Коментарі  

0 #19 Pavel 27.02.2021, 15:15
Дуже хотів би подякувати всьому колективу реабілітаційного центру, а особливо Ковальчук Юрію та лікарю Левківському. Даний центр робить неможливе, ставить на ноги людей в дуже важкому стані. Дуже Вам дякую.
Цитата
0 #18 Людмила 27.01.2021, 07:45
Хочу дуже подякувати Левківському Олексію Олександровичу, Захарчуку Роману Вікторовичу і всьому персоналу реабілітаційного центру " Абіліс" за висококваліфіковану працю, відповідальність і чуйність до кожного пацієнта. Мій тато після інсульту не міг навіть сам сидіти. На третій день перебування в "Абіліс", реабілітолог показала відео як він вже гуляє по вулиці з паличкою. Щиро дякуємо вам за справу яку ви добросовісно робите. Нехай Бог рясно благословить Вас і надалі!!!
"Абіліс" це реальна допомога після інсульту.
Цитата
+1 #17 Лариса Кононюк 09.12.2020, 15:07
Виражаємо глибоку подяку всім реабілітологам та лікарям центру які займалися зі мною. Велике спасибі і низькій уклін за чуйність, доброту , турботу та увагу.
Цитата
+2 #16 Мирослава 23.11.2020, 22:06
Висловлюємо величезну вдячність реабілітаційному центру "АБІЛІС", в якому наша мама - Лідія Миронівна Годунко, пробула 28 днів!!!В нашої мами 9 жовтня 2020 р. стався Ішемічний Інсульт,після якого відняло всю ліву сторону. Потрапивши в Інсультний Центр м. Рівне, де мама проходила лікування 10 днів, (в якому також надали швидку висококваліфіковану допомогу), ми дізналися про АБІЛІС, адже потрібна була термінова реабілітація, тому після лікування ми не гаяли часу і привезли маму в цей центр. І ні трішки не пожаліли про це, адже результат приємно вразив нас та приголомшив... Завізши маму туди,вона не могла ще навіть добре сидіти у візочку, не те, що щось робити...А пробувши там майже місяць, наша мама вийшла на своїх ногах з ключкою (звичайно без страховки ще не обходиться,але я впевнена,це поки, адже з мамою займаюся вдома й наділі по рекомендаціям, які надали в центрі), тому результат дійсно вражає! Її навчили найперших гігієнічних процедур, перебуваючи там,вона навчилася багато чому...Молодий, і висококваліфікований колектив реабілітологів "АБІЛІС", дуже добре робить свою роботу, індивідуальний підхід до кожного пацієнта. Щиро дякуємо за віддані сили, витрачений час і чесні старання всьому персоналу "АБІЛІС"!!! Усім-усім, хто приклав свої руки,свою силу, свій час,своє терпіння,своє шанобливе ставлення до нашої мамулі!!!Щире величезне "СПАСИБІ" головному лікарю центру "АБІЛІС" - Левківському Олексію Олександровичу,за його професіоналізм та толерантність!!! Який радо зустрів нас в перший ж день,коли ми приїхали з мамою до них в центр, і все докладно роз'яснив нам... Олексію Олександровичу, Ви дійсно виправдали нашу довіру!!Хай Господь береже Вас і всю Вашу родину!!!Особлива подяка високваліфікованим РЕАБІЛІТОЛОГАМ, які старанно займалися з нашою мамою!!! Окреме щире "ДЯКУЄМО" - Роману Вікторовичу, за його віддані сили, витрачений час і чесні старання!!! Дякуємо за успішну роботу всьому персоналу : медсетрам,господинькам і всім- всім,хто працює в реабілітаційному центрі "АБІЛІС"!!!Хай Бог сторицею поверне усім Вам Ваші затрачені зусилля та сили,які Ви всі приложили до нашої матусі!!!!!!Бажаю,щоб Ви та Ваші родини були здорові,бо це завжди - найголовніше!!!!
Цитата
+1 #15 Оксана 13.10.2020, 10:58
Щиро вдячні всьому колективу РЦ "Абіліс" за вашу працю, професіоналізм та терпіння! Ооблива подяка лікарю Левківському Олексію Олександровичу та логопеду Томчук Анні Михайлівні. Мама перебувала на реабілітації всього два тижні, але за той короткий проміжок часу фахівцям центру вдалося неймовірне. Впевнені, що завдяки вашим рекомендаціям та настановам життя мами буде довгим та повноцінним.
Цитата
+1 #14 Алла Майкшак 23.09.2020, 17:34
Хочу висловити слова вд'ячності, всім працівникам реабілітаційного центру "Абіліс" - головному лікарю Левківському Олексію Олександровичу, лікарям, медсестрам, реабілітологам, санітарам - ви справжній дружній колектив однодумців, який заслуговує самих найвищих оцінок. Дякую вам за ваш професіоналізм, конструктивність, турботу, доброту, за ту домашню атмосферу в якій перебувають пацієнти завдячуючи Вам. З повагою Майкшак Алла Генадіївна.
Цитата
0 #13 Оксана 25.08.2020, 07:31
Хочу порекомендувати реабілітаційний центр "Абіліс" всім, хто переніс інсульт і має проблеми з ходьбою, самообслуговуванням. Там працюють дійсно професіонали своєї справи. Результати їх праці приємно вражають. За 28 днів перебування в центрі людину піся інсульту навчили самостійно ходити , одягатися, доглядати за собою...Дуже вдячна персоналу центру за кваліфіковану допомогу, за терпіння і розуміння. Бажаю здоров'я і всього самого найкращого.
Цитата
0 #12 Ліля 06.08.2020, 11:49
Трапилась біда близька людина втратила здоров'я(інсульт) Виписали з лікарні.що робити? Знайшла Вашу сторінку в неті, переглянула, зізвонились . Представник прийшов оцінив стан пацієнта.Наступного дня відправили на реабілітацію.Чесно кажучи не думала , що отримаємо такий результат. За два тижні поставили на ноги людину яка навіть не могла сидіти.Заклад дійсно надає якісні, професійні послуги. Щиро дякую за людяність, терпіння, професіоналізм!!!
Цитата
0 #11 Наталя 25.07.2020, 20:07
Реабілітаційний центр надає послуги на високому рівні. Сучасні методики лікування та реабілітації, комфортні умови перебування, різноманітне харчування, навіть дієтичне.
Привітний, доброзичливий персонал. Чоловік проходив реабілітацію після інсульту влітку 2020 року, ми приїхали з іншого міста і не відчули ніяких незручностей. Повний цілодобовий догляд дозволяє
проходити лікування пацієнтам з будь-якого міста. Важливо, що увага приділяється не тільки неврологічному стану, вправам, а і щоденним побутовим навичкам.
Ерготерапевт навчала як вдягатись, роздягатись, розігрівати, готувати їжу при обмежених фізичних можливостях. В цілому можу сказати що всі орієнтовані на результат, щоб людина відчула позитивні зміни
Цитата
0 #10 Юлія 09.06.2020, 19:52
Минуло пів року,як ми познайомились з "Абіліс".Знаю,як важливо для тих хто шукає,мати інформацію про заклад.Інсульт,який перенесла свекруха був не легкий.Вік-не молода-85..Стан депресивний-бажання жити(пити,їсти,говорити)не було..Самостійно не сідала,не піднімалася.Працювала лише ліва рука .Праву стискала в кулак,однак тримати ложку не могла.Садили на возик насилу.Ногу не піднімала.Вправами,масажами розробляли ноги-руки,результату не було.Чекали на лікування в "Абіліс" до 2-х місяців,і це було виправдано.В понеділок відвезли,а у вівторок бабця стояла і йшла ! з допомогою реабілітологів.Я не повірила,лікар Левківський надіслав відео-це факт.За два тижні лікування було досягнуто дуже багато-сама сиділа,їла-пила,ходила з ходунками,вона співала !!!,мала настрій до життя.Непередбачувана ситуація перервала процес лікування.І в цих форс-мажорних обставинах з нами обійшлися дуже чуйно,з розумінням, допомогою.Ми дуже вдячні всьому колективу і лікарю Олексію Левківському за професіоналізм.
Цитата

Додати коментар

Захисний код
Оновити