097-990-91-19
066-532-64-77
Час роботи:
Цілодобово

Коментарі  

+2 #25 Таня Гончар 06.05.2021, 14:32
Дякую за гарне ставлення,за чудову реабілітацію,за високий рівень професіоналізму фахівців.У вас хороша команда однодумців.Бажаю тримати статут"Найкращих".
Цитата
+3 #24 Сергій Мелещук 24.04.2021, 13:16
Подяка: Доброго дня реабілітаційний центр "Абіліс". З великою повагою та вдячністю звертаюсь до всього медичного персоналу, хто поміг подолати мою хворобу після травми голови я не міг самостійно рухатись, мене привезли візочком, але великим професіоналам лікарям - Реабілітологам за дуже короткий час мене поставили на ноги і за це я дуже вдячний низкій уклін всьому медичному закладу бажаю вам міцного здоровя, витримки, терпіння і божого благословіння, довгих роких життя. З наступаючим вас святом Великодня та смачної вам паски. З повагою до Вас, Ваш пацієнт Сергій Мелещук.
Цитата
+6 #23 Лариса Миколаївна 09.04.2021, 19:46
Хочу висловити щиру подяку колективу РЦ Абіліс за високий професіоналізм,терпіння і чуйне відношення до пацієнтів. Після курсу стаціонарного лікування спинального інсульту я ще не могла самостійно ходити.Почувши позитивні відгуки про центр моя родина звернулась до РЦ Абіліс.За 2 тижні самовідданої і нелегкої праці молодого колективу центру я стала самостійно ходити і можу займатися хатніми справами.У центрі панує дружня,майже домашня атмосфера.Особлива подяка лікарям Левківському О.О.,Веремчуку А.О.,реабілітологам Чурилович Марині,Кравцю Івану і Гончарук Христині.Бажаю усьому колективу РЦ Абіліс міцного здоров'я,натхнення в роботі,рясного Божого благословіння для Вас і Ваших родин.Низький Вам уклін за самовіддану працю.
Цитата
+5 #22 олександр 05.04.2021, 18:42
Висловлюємо вдячність РЦ ABILIS і окремо кожному працівнику за кваліфіковану роботу,терпіння,розуміння та гарне ставлення до пацієнтів!В мого тата стався інсульт 20.01.21 р.Він переніс оперцію та кому. Стан був стабільно-вижким.Щиро дякуємо ЛевківськомуО.О. який нас вислухав,проконсультував та в короткий термін прийняв тата.Тато поступив в центр 08.02.21р.з трахеостомою не говорив сам не міг їсти і був прикутим до ліжка (паралізована ліва сторона).За час перебування реабілітологами та лікарями була проведена надзвичайна робота!Дякуємо що допомогли татові відновитися,знову знайти віру в себе і навчитися заново жити! Їхали з центру на своїх двох та за дотомогою палиці.Щиро дакуємо усім хто приклав свою силу, час,терпіння до нашого тата.Ви робите надзвичайну справу!Нехай Господь благословить вашу ненлегку,але дуже потрбну людям,працю!Низький уклін вам та величезна подяка!Ваша праця БЕЗЦІННА!
P.S.З вдячністю сім"я Реган.
Цитата
+4 #21 Татьяна 05.04.2021, 08:30
Доброго дня. Хочу щиро подякувати працівникам реабілітаційного центру за добросовісне,чуйне, терпеливе ставлення до пацієнтів. Мій чоловік потрапив до центру після перенесеного другий раз ішемічного інсульта. Параліч правої сторони, дуже погана мова, ходити зовсім не міг. Але те що зробили в центрі поставило на ноги. Щиро і сердечно вдячна персоналу за ставлення, терпіння і професіоналізм. Дай Бог Вам всім здоров'я, удачі, терпіння і успіхів у Вашій не легкій праці. Особливо дуже вдячна реабілітологам Саші і Кристіні за їхню роботу. Велике дякую головному лікарю Левківському Олексію Олександровичу за ставлення, за турботу,за терпіння і такий чудовий колектив. Нехай Бог завжди Вам буде в допомозі. Щиро дякую!!!
Цитата
+4 #20 Наталія 01.04.2021, 12:13
Добрий день!
Хочу низько вклонитися і щиро подякувати лікарям, реабілітологам, всьому персоналу центру за висококваліфіковану роботу, доброту, терпіння, чуйне ставлення до пацієнтів.
В мого чоловіка стався ішемічний інсульт, за два місяці лікування в лікарні він був лежачий і з паралізованою лівою стороною, навіть не міг самостійно сидіти. Коли їхали в реабілітаційний центр "АБІЛІС" віра в зцілення була мізерна. Але вже на другий день ми побачили фото, як чоловік сидить, а через 10 днів він вже пересувався, це із області фантастики... Реабілітологи Іван та Катя працювали з натхненням кожного дня і ось результат... Ми виписалися через 38 днів, чоловік ходить самостійно, ще працюємо над рукою, але те що зробили ВИ ВСІ - це щось!!! ВИ - НАЙКРАЩІ!!! Моя родина ВАМ безмежно вдячна.
Здоров'я ВАМ, успіхів!!!
Васильчук Наталія, Нововолинськ.
Цитата
+5 #19 Pavel 27.02.2021, 15:15
Дуже хотів би подякувати всьому колективу реабілітаційного центру, а особливо Ковальчук Юрію та лікарю Левківському. Даний центр робить неможливе, ставить на ноги людей в дуже важкому стані. Дуже Вам дякую.
Цитата
+4 #18 Людмила 27.01.2021, 07:45
Хочу дуже подякувати Левківському Олексію Олександровичу, Захарчуку Роману Вікторовичу і всьому персоналу реабілітаційного центру " Абіліс" за висококваліфіковану працю, відповідальність і чуйність до кожного пацієнта. Мій тато після інсульту не міг навіть сам сидіти. На третій день перебування в "Абіліс", реабілітолог показала відео як він вже гуляє по вулиці з паличкою. Щиро дякуємо вам за справу яку ви добросовісно робите. Нехай Бог рясно благословить Вас і надалі!!!
"Абіліс" це реальна допомога після інсульту.
Цитата
+4 #17 Лариса Кононюк 09.12.2020, 15:07
Виражаємо глибоку подяку всім реабілітологам та лікарям центру які займалися зі мною. Велике спасибі і низькій уклін за чуйність, доброту , турботу та увагу.
Цитата
+5 #16 Мирослава 23.11.2020, 22:06
Висловлюємо величезну вдячність реабілітаційному центру "АБІЛІС", в якому наша мама - Лідія Миронівна Годунко, пробула 28 днів!!!В нашої мами 9 жовтня 2020 р. стався Ішемічний Інсульт,після якого відняло всю ліву сторону. Потрапивши в Інсультний Центр м. Рівне, де мама проходила лікування 10 днів, (в якому також надали швидку висококваліфіковану допомогу), ми дізналися про АБІЛІС, адже потрібна була термінова реабілітація, тому після лікування ми не гаяли часу і привезли маму в цей центр. І ні трішки не пожаліли про це, адже результат приємно вразив нас та приголомшив... Завізши маму туди,вона не могла ще навіть добре сидіти у візочку, не те, що щось робити...А пробувши там майже місяць, наша мама вийшла на своїх ногах з ключкою (звичайно без страховки ще не обходиться,але я впевнена,це поки, адже з мамою займаюся вдома й наділі по рекомендаціям, які надали в центрі), тому результат дійсно вражає! Її навчили найперших гігієнічних процедур, перебуваючи там,вона навчилася багато чому...Молодий, і висококваліфікований колектив реабілітологів "АБІЛІС", дуже добре робить свою роботу, індивідуальний підхід до кожного пацієнта. Щиро дякуємо за віддані сили, витрачений час і чесні старання всьому персоналу "АБІЛІС"!!! Усім-усім, хто приклав свої руки,свою силу, свій час,своє терпіння,своє шанобливе ставлення до нашої мамулі!!!Щире величезне "СПАСИБІ" головному лікарю центру "АБІЛІС" - Левківському Олексію Олександровичу,за його професіоналізм та толерантність!!! Який радо зустрів нас в перший ж день,коли ми приїхали з мамою до них в центр, і все докладно роз'яснив нам... Олексію Олександровичу, Ви дійсно виправдали нашу довіру!!Хай Господь береже Вас і всю Вашу родину!!!Особлива подяка високваліфікованим РЕАБІЛІТОЛОГАМ, які старанно займалися з нашою мамою!!! Окреме щире "ДЯКУЄМО" - Роману Вікторовичу, за його віддані сили, витрачений час і чесні старання!!! Дякуємо за успішну роботу всьому персоналу : медсетрам,господинькам і всім- всім,хто працює в реабілітаційному центрі "АБІЛІС"!!!Хай Бог сторицею поверне усім Вам Ваші затрачені зусилля та сили,які Ви всі приложили до нашої матусі!!!!!!Бажаю,щоб Ви та Ваші родини були здорові,бо це завжди - найголовніше!!!!
Цитата

Додати коментар

Захисний код
Оновити