097-990-91-19
066-532-64-77
Час роботи:
Цілодобово

В Укріїні за останні 5 років кількість смертей від інфарктів та інсультів збільшилася на 15%, отже ці захворювання як і раніше залишаються основними причинами смертності населення країни, причому інсульт знаходиться на другому місці після хвороб серця.

Причиною високої летальності є нехтування екстреною госпіталізацією і необхідністю реабілітації після інсульту в спеціалізованих відділеннях.

Всього 15-20% відсотків хворих, які перенесли це небезпечний стан, вдаються до послуг реабілітаційних відділень і центрів. Чим раніше починається процес реабілітації після інсульту, тим більшого прогресу вдається досягти. Тому не чекайте - звертайтеся до Реабілітаційного центру після інсультів Абіліс.

Як боротися з наслідками інсульту? Фізичні навантаження є невід'ємною частиною відновної терапії після інсульту. Які вправи можна робити? Відновлення після інсульту неможливо без усунення спастичності м'язів. Як зняти спастичність? У деяких випадках інсульт може стати причиною інвалідності.

Професійна реабілітація після інсульту передбачає не тільки відновлення втрачених мовних і фізичних навичок, а й нормалізацію психологічного стану хворого. Як підтримати людину після інсульту? Імовірність інсульту різко збільшується з віком: 95% інсультів відбувається у людей старше 45-ти років, 2/3 - старше 65-ти років, причому частіше даний стан виникає у чоловіків. Додатковими факторами ризику служать хронічні захворювання серця, артеріальна гіпертензія, транзиторні ішемічні атаки, ожиріння і цукровий діабет. Куріння і нервові перевантаження також чинять негативний вплив. Нарешті, ймовірність інсульту підвищується при наявності аналогічного захворювання у кого-небудь з прямих родичів.