097-990-91-19
066-532-64-77
Час роботи:
Цілодобово

Реабілітаційна робота вважається успішною, якщо хворий, що переніс інсульт зможе жити повноцінним і комфортним життям:• самостійно пересуватися;• обслуговувати себе в плані особистої гігієни та харчування;• вільно контактувати з оточуючими, що не втрачаючи інтересу до життя.

Ефективність реабілітації після інсульту залежить від якнайшвидшого звернення за допомогою після перенесеного інсульту. Не пропустіть дорогоцінний час! Максимально раннє звернення, повний комплекс лікувальних заходів, планомірність, регулярність, а також величезне терпіння - ось запорука успішного відновлення після інсульту. Вірте в краще!

Як проходить відновлення після інсульту?Відновлення після геморагічного, ішемічного інсульту - це цілий комплекс методів і підходів до проблем людей, які перенесли це стан. Програма, пропонована Реабілітаційним центром «Абіліс», повністю відповідає європейським стандартам. Вона увібрала в себе весь накопичений роками міжнародний досвід, а це багато тисяч повернулися до нормального життя людей.

Крок 1. Огляд пацієнта лікарем-неврологом - фахівцем з великим досвідом в реабілітації.

Крок 2. Складання лікарем-неврологом індивідуальної програми, за результатами огляду і даних обстеження.

Крок 3. З урахуванням індивідуальної програми підбирається комплексна команда фахівців, до якої можуть входити невролог, рефлексотерапевт, логопед, реабілітолог, психолог (склад підбирається за потребами людини, з урахуванням стандартів центрів і лікарень міжнародного класу і вимог сучасної медицини).

Крок 4. Фахівці з графіком працюють з пацієнтом 5 днів в тиждень не менше 4-5 годин на день, в залежності від його стану - в клініці або вдома.

Крок 5. Керівник програми (лікар-невролог) щотижня аналізує результати, коригує лікування (в т.ч. і медикаментозне), координує роботу інших учасників команди.Зазвичай процес відновлення лежачого хворого проходить за 4 етапи (4 тижні), кожен з яких має свою мету:• мета занять 1-ої тижні - посадити лежачого;• мета занять 2-ий - навчити пацієнта вставати;• мета занять 3-ої і 4-ої тижнів - навчити підопічного рухатися самостійно або із застосуванням спеціальних пристосувань, обслуговувати себе.

Терміни і обсяг реабілітаційної допомоги залежать від тяжкості стану - тому вони строго індивідуальні. Так, при більш легкому розладі людина потребує меншому обсязі реабілітаційної допомоги та, відповідно, в більш короткі терміни відновлення.