097-990-91-19
066-532-64-77
Час роботи:
Цілодобово

Це збалансовані і інтенсивні курси лікування і реабілітації після інсульту, що дозволяють в досить стислі терміни (10-15 днів) отримати максимальні результати. Впливаючи на різні ланки патогенезу захворювання за допомогою різноспрямованих терапевтичних методик, ми повністю реалізуємо компенсаторний потенціал організму пацієнта.

Реабілітаційний центр Абіліс -  спеціалізується на проведенні комплексної реабілітації пацієнтів, які перенесли інсульт.

Інсульт - це гостре порушення мозкового кровообігу, що приводить до пошкодження і відмирання нервових клітин.
Інсульт відбувається, якщо кровоносну судину в мозку або блокується бляшкою, тромбом (ішемічний інсульт), або розривається (геморагічний інсульт). Після того, як частина нервових клітин гине, організм втрачає одну з функцій, за яку відповідали загиблі клітини: настає параліч, втрата мови і інші серйозні порушення.

Чим більше область змертвіння в мозку, тим більш серйозні наслідки має інсульт.
Інсульт є другою (після ішемічної хвороби серця) причиною смерті в усьому світі, а також першою причиною придбаної інвалідності в США і Євросоюзі.

За приблизними підрахунками, не менше 25% чоловіків і 20% жінок, що дожили до 85 років, приречені постраждати від інсульту. Близько 20% пацієнтів, які перенесли інсульт, гинуть у перші 4 тижні від початку захворювання.
Імовірність інсульту збільшується з віком, але в наш час це захворювання сильно помолодшало. 40-річний чоловік з інсультом вже не рідкість. Ризик розвитку інсульту зростає вдвічі зі збільшенням віку на кожні десять років.

В ГРУПУ РИЗИКУ ЧИ МОЖНА ЗАРАХУВАТИ хворих, що страждають:на цукровий діабетінфарктом міокарда в анамнезіревматичний пороком серцяпорушенням провідності серцяпорушенням серцевого ритмуатеросклеротичним кардіосклерозомна гіпертонічну хворобухронічний алкоголізмтютюнопаліннямнадмірної масою тіла.ЧИМ ЦЕ ВИЯВЛЯЄТЬСЯ?Інсульт найчастіше трапляється рано вранці або пізно вночі.

Для того, щоб розпізнати інсульт, необхідно перевірити три основні ознаки, які називаються «УЗП». Для цього хворого необхідно попросити посміхнутися ( «У»), заговорити ( «З») і підняти руки ( «П»). При цьому посмішка при інсульті буде кривої (один куточок губ буде піднятий вгору, а другий опущений). При проголошенні простого пропозиції зазначається порушення мови. Можливо неоднакове підняття рук.

Якщо у Вас або у людини поруч з Вами з'явилися подібні ознаки, - негайно викликайте швидку. Пам'ятайте, що в даній ситуації зволікання дійсно «смерті подібно». Точно опишіть диспетчерові все, що сталося, щоб приїхала спеціалізована неврологічна бригада. Поки лікарі не приїхали, укладіть хворого, забезпечте йому повний спокій і приплив свіжого повітря.