097-990-91-19
066-532-64-77
Час роботи:
Цілодобово

Інсульт є однією з різновидів мозкового удару, який спровокований раптової зупинкою кровопостачання певних частин головного мозку або крововиливом в мозок. Як перша, так і друга причина провокують дисфункцію і відмирання клітин головного мозку.Інсульт є однією з різновидів мозкового удару, який спровокований раптової зупинкою кровопостачання певних частин головного мозку або крововиливом в мозок.

Слід зазначити, що в результаті загибелі нервових клітин, утворюється порушення або повна втрата певних функцій для тих частин тіла, за роботу яких відповідали клітини. У деяких випадках і пацієнтів, які перенесли інсульт, функціональність може бути повністю відновлена, проте у багатьох дисфункція зберігається. Це стає однією з причин появи інвалідності тій чи іншій мірі.

Виразність відбуваються неврологічних порушень знаходиться в прямій залежності від розташування і розміру інсульту. Загальновідомо, що за ліву половину тіла відповідає права півкуля головного мозку, а у правшів бере безпосередню участь у функціях візуально-просторового сприйняття і уваги. Що ж стосується лівої півкулі, то воно управляє правою половиною тіла, причому у правшів і у більшої половини лівшів вона бере участь в управління функціями мови - розмова і сприйняття.