097-990-91-19
066-532-64-77
Час роботи:
Цілодобово

Як повернути втрачені когнітивні і рухові функції, зір і моторику Багато фізичні, мовні та поведінкові зміни мозку оборотні. Головне - не втратити час і оперативно приступити до активної реабілітації. Дізнатися, як ... Одним з наслідків інсульту стає втрата навичок, необхідних у повсякденному житті. Відновити їх може допомогти програма ерготерапії. Детальніше ... Пройти реабілітацію після інсульту можливо в кредит. 

Психологічна підтримка вкрай важлива для посилення мотивації пацієнта в процесі відновлення втрачених навичок. У чому суть психотерапії ... Вартість курсу реабілітації в чому залежить від видів, обсягу і форм відновлювальних заходів. Дізнатися розцінки ... Для повного відновлення після інсульту вкрай важливо забезпечити професійний медичний догляд і підтримку. Куди можна звернутися? Подивитися фото реабілітаційного центру ... Інсульт, без перебільшення, трагедія, здатна вирівняти багатія і бідняка, інтелектуала і людини приземлених інтересів. Лікарі відзначають, що з кожним роком гостре порушення мозкового кровообігу стає все більш поширеною патологією.

Виною тому хронічні стреси, неправильне харчування, нестача фізичних навантажень, шкідливі звички і відсутність культури профілактичного відвідування лікаря. Часто жертвами інсульту стають бізнесмени, великі начальники, голови домів і просто активні люди, із задоволенням присвячують себе улюбленій справі: адже саме вони можуть місяцями і роками ігнорувати такі тривожні симптоми прийдешньої біди, як періодичне підвищення артеріального тиску, хронічні головні болі або часте оніміння в кінцівках. Статистика свідчить, що щорічно від інсульту в Україні страждає більше 100 000 чоловік - населення невеликого міста. Близько третини пацієнтів помирають в перші дні після нападу: це визначається масштабами пошкодження мозку і своєчасністю надання першої медичної допомоги. 70% тих, що вижили стають інвалідами, стикаючись з тимчасової або незворотної втратою звичних функцій: зору, слуху, рухливості кінцівок, здатності до професійної діяльності або самообслуговування.

Традиційно вважається, що інсульт - недуга літніх людей. І хоча середній вік пацієнтів складає близько 70-ти років, з кожним роком з таким діагнозом в неврологічних відділеннях все частіше виявляються чоловіки і жінки, ще не досягли пенсійного віку. Для них успішна реабілітація набуває вирішального значення - адже немає нічого страшнішого, ніж стати тягарем для престарілих батьків або дітей, ледь вступили в самостійне життя. Чи можливо повне відновлення після інсульту? Для того щоб докладно відповісти на це питання, потрібно заглибитися в неврологію. Це також допоможе в подальшому легше знайти спільну мову з лікарем.